Emtor – Autoryzowany przedstawiciel ASTI Mobile Robotics

Asti Mobile Robotics

 

Ponad 35 lat doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań technologicznych.

Firma inżynierska z branży robotyki mobilnej zajmująca się, projektowaniem, produkcją, uruchamianiem i utrzymaniem zautomatyzowanych rozwiązań intralogistycznych z wykorzystaniem systemów AGV (Automated Guided Vehicles).

 

Eksperci od procesów przemysłowych w zakresie łączności oraz intralogistyki.

 

Dzięki dogłębnej znajomości rynku i silnemu zaangażowaniu wprowadzamy na rynek nowe, innowacyjne rozwiązania spełniające oczekiwania i potrzeby nowoczesnego przemysłu.

O Asti

Posiadając najszerszą gamę pojazdów automatycznych na rynku ASTI Mobile Robotics zostało pięć lat z rzędu liderem w branży na rynku europejskim. ASTI Mobile Robotics jest częścią ASTI TechGroup - grupy firm związanych z technologią i transformacją cyfrową. Zespół, w skład którego wchodzi ponad 300 członków reprezentujących 12 różnych narodowości, świadczy obecnie usługi dla przedsiębiorstw z 20 krajów w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji. Świadomość wyzwań ery cyfrowej transformacji Fundacja ASTI Talent & Technology działa prężnie na rzecz promowanie zawodów STEM wśród najmłodszych, prowadząc takie programy jak STEM Talent Kid, STEM Talent Girl czy ASTI Challenge.

Misja Asti

Łączność

Bezpieczeństwo

Home_WhyAsti_Unibot

Doświadczenie

Transformacja
cyfrowa

W ASTI pomysły przekształcane są w rzeczywistość. Pracujemy zwiększając produktywność w zakładach klientów poprzez ich optymalizację, konkurencyjność, elastyczność i czas wprowadzania produktów na rynek.

Sukces Twojej firmy jest naszym celem. Oferujemy rozwiązania dla wszystkich rodzajów ładunków i operacji dzięki szerokiej gamie pojazdów AGV. Inwestujemy w działania R&D poprzez prowadzenie zespołów ds. badań i rozwoju, innowacji, a także zespołu ds. transformacji cyfrowej i innowacji.

 

 

– Budujemy długoterminowe partnerstwo z naszymi klientami.

– Pracujemy w każdym sektorze przemysłu.

– Dostarczamy organizacjom najnowocześniejszą technologię wdrażaną bezpośrednio przez ekspertów.

– Prowadzimy konserwację prewencyjną, konserwację korekcyjną oraz konserwację zdalną.

– Oferujemy serwis posprzedażowy 24/7.

Skontaktuj się z nami

Emtor Sp. z o.o.

Włocławska 147-157
87-100 Toruń

 

Kontakt do biura

biuro@emtor.pl
tel. + 48 56 654 89 35

www.emtor.pl    Polityka prywatności Emtor Sp. z o.o.