Emtor – Autoryzowany przedstawiciel ASTI Mobile Robotics
Platform < 1000 kg

Produkty Asti

Platform < 1000 kg

Platform < 1000 kg

Produkty Asti

Platform < 1000 kg

Platform < 1000 kg

Produkty Asti

Platform < 1000 kg

Platforma do transportu maszyn do 1000 kg – elektryczna i samojezdna

A gdyby tak skutecznie usprawnić transport ciężkich elementów w magazynie? Jeśli w Twojej firmie przenoszenie maszyn czy towarów o masie nieprzekraczającej tony sprawia sporo problemów, pomyśl o ułatwieniu życia sobie oraz swoim pracownikom. Postaw na innowacyjne platformy transportowe – elektryczne i samojezdne. Dzięki nim wzniesiesz swoje przedsiębiorstwo na wyższy poziom! Oferowane przez nas rozwiązania umożliwiają prawidłową realizację zadań magazynowych – szybko, precyzyjnie i efektywnie. Chcesz wykorzystać potencjał naszych urządzeń? Poznaj koniecznie ich atuty oraz zobacz, jak mogą Ci pomóc!

Platforma samojezdna – do przewozu towaru i nie tylko

Zgodnie z naszą rozległą wiedzą techniczną opracowaliśmy rozwiązanie, które ma na celu usprawnienie działania wielu firm, w których niezwykle istotną rolę odgrywa gospodarka magazynowa. Nasze samojezdne platformy do transportu to nowoczesne, wyjątkowo funkcjonalne urządzenia, które z pewnością przyspieszą wykonywanie wszelkiego rodzaju prac związanych z organizacją oraz transportem wewnętrznym towarów czy maszyn. Zwrotne, a także kompaktowe platformy transportowe o udźwigu do 1000 kg mogą wykonywać ruchy wzdłużne i poprzeczne, zapewniając większą sprawność oraz wydajność podczas przewożenia towarów wewnątrz zakładu.

Zrewolucjonizuj logistykę w firmie z samojezdnymi platformami transportowymi

Efektywność codziennej pracy magazynu czy innych sektorów każdej firmy zależy w dużej mierze od skutecznej organizacji wewnętrznej logistyki. Oferowane przez nas elektryczne platformy do transportu maszyn oraz towarów umożliwiają skuteczne zarządzanie halą produkcyjną, magazynem czy centrum logistycznym – tak, aby przekładało się to na lepsze wyniki pracy przedsiębiorstwa. Inwestycja w nasze innowacyjne rozwiązania pomaga osiągnąć o wiele więcej, zostawiając konkurencję daleko w tyle! Chcesz zwiększyć wydajność w swojej firmie? Postaw na technologiczną rewolucję i zdecyduj się na nasze samojezdne platformy transportowe!

Praca z platformami samojezdnymi? Szybka i efektywna!

Inwestycja w tak zaawansowane technologicznie rozwiązania to poważna decyzja, jednakże jest to gra warta świeczki, przede wszystkim z powodu konieczności automatyzacji coraz większej liczby sektorów niemalże każdej firmy. Dlatego też wszyscy, którzy planują rozwój swojego biznesu, powinni zwrócić się w stronę nowinek technicznych, pozwalających na usprawnienie oraz przyspieszenie różnych czynności, w tym też tych związanych z logistyką wewnętrzną. Jeśli zastanawiasz się nadal, czy elektryczne, samojezdne platformy transportowe sprawdzą się w Twoim przedsiębiorstwie, przekonaj się o ich zaletach oraz ogromnych możliwościach.

Szybko i efektywnie

platforma poniżej 1000kg

Dlaczego warto stosować elektryczne platformy samojezdne?

Przede wszystkim zapobiegają one pojawianiu się błędów podczas realizacji zamówień klientów. Oferowane przez nas urządzenia wykonują swoje zadania z wysoką precyzją oraz dokładnie tak, jak je zaprogramujemy. Dzięki temu można im powierzyć wiele zadań, a samemu skupić się na bardziej złożonych kwestiach, związanych z funkcjonowaniem firmy. Platforma transportowa elektryczna (do transportu maszyn bądź regałów z produktami) przede wszystkim usprawnia codzienną pracę w magazynach czy centrach dystrybucji. Dysponując takim sprzętem, można zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy potrzebnych na montaż suwnic lub innych urządzeń transportu bliskiego.

Co wyróżnia nasze samojezdne platformy?

 • Wysoka ładowność – urządzenie posiada udźwig do 1000 kg, a więc bez przeszkód poradzi sobie z przewozem wielu maszyn oraz cięższych sprzętów. Z łatwością przetransportuje także wypełnione towarem regały.
 • Pełna swoboda ruchów – platformę można zaprogramować według własnych potrzeb. Może ona poruszać się we wszystkich kierunkach.
 • Wszechstronność – sprzęt może mieć ustaloną listę wielu zadań, które będzie realizował krok po kroku. Jest na tyle wielozadaniowy, że można go wykorzystać w różnych celach.
 • Łączność na najwyższym poziomie – wszystkie informacje pobierane z otoczenia przetwarzane są w czasie rzeczywistym. Platforma transportowa elektryczna może przez to analizować i podejmować decyzje na bieżąco.
 • Rozbudowany system nawigacji – platformie nie będą sprawiać problemów wąskie korytarze czy nietypowo rozmieszczone regały. Jej ruch można dostosować do każdego magazynu.
platformy samojezdne

Czym są platformy samojezdne?

Platformy samojezdne to urządzenia stosowane w transporcie bliskim – przemieszczają się po przestrzeni magazynowej na kołach według ustalonej konfiguracji. Mogą wykonywać zarówno ruch wzdłużny, jak i poprzeczny. W konsekwencji elektryczna platforma transportowa ma pełną swobodę ruchu. Przeznaczona jest do przewozu towarów o wadze do 1000 kg, czyli m.in. do transportu maszyn, a nawet całych regałów z produktami.

elektryczne platformy samojedne do 1000kg

Jak działają platformy samojezdne?

Elektryczna platforma transportowa opiera swoje działanie na baterii ładowanej online. Posiada ona wbudowany, innowacyjny system podnoszenia, który umożliwia przenoszenie towarów ułożonych w dowolnych kombinacjach. Może unieść wszystkie typy palet (również te niestandardowe), a także pojemniki o różnych wymiarach. Platformy transportowe samojezdne mają zainstalowane oprogramowanie połączone z nowoczesnym systemem nawigacji, dzięki któremu bez przeszkód mogą poruszać się po przestrzeni magazynowej – nawet po wąskich korytarzach.

Zaprogramowane urządzenie podjeżdża pod określony regał bądź pojemnik, następnie wysuwa ramiona oraz unosi znajdującą się nad nim konstrukcję. Wyznaczoną trasą platforma transportowa samojezdna przemierza wraz z regałem, a kiedy dotrze we wskazane miejsce, opuszcza ramiona i wyjeżdża spod pojemnika. Czynność ta zostaje zapętlona według ustaleń operatora.

samojezdne platformy transportowe

Gdzie można wykorzystać platformy transportowe?

Załadunek towarów

Podstawowym zastosowaniem platform samojezdnych jest kompletacja produktów. Urządzenie transportuje pusty regał do strefy dostaw, gdzie pracownik uzupełnia go dostarczonymi towarami. Zapełniony regał wraca na swoje miejsce, czyli do strefy magazynowania. W ten sposób oferowane przez nas elektryczne platformy transportowe tworzą autonomiczny, lecz nadzorowany przez ludzi, system.

Tworzenie zestawów

Platforma transportowa samojezdna może też usprawnić pracę przy kompletacji zamówień – wówczas zapełniony regał przewożony jest do konkretnej strefy, skąd pracownik może pobrać produkty, jakich potrzebuje, aby zrealizować zamówienie klienta.

Usprawnienie procesów produkcji

Urządzenie stosuje się również do przyspieszenia procesów produkcyjnych, gdyż platforma może regularnie dostarczać surowce w pojemnikach bezpośrednio pod linię produkcyjną. Zastosowań tego sprzętu jest znacznie więcej: pomaga on w załadunku, kompletacji, rozładunku, przeładunku i wielu innych czynnościach.

EBOT 350 EBOT 600 EBOT 1000

Ładowność

350 kg

600 kg

1000 kg

Wymiary (D × S × W) (mm)

1052 × 660 × 352

1202 × 780 × 352

1202 × 780 × 352

Wysokość podnoszenia platformy

120 mm

120 mm

120 mm

Ruch automatyczny

Wielokierunkowy

Wielokierunkowy

Wielokierunkowy

Zakres prędkości (m/s)

ood 0,05 do 1,7

od 0,05 do 1,7

od 0,05

Systemy bezpieczeństwa

 • Laser bezpieczeństwa
 • PLC
 • Przycisk zatrzymania awaryjnego
 • x2
 • x2
 • x2
 • x2
 • x2
 • x2
 • x2
 • x2
 • x2

Nawigacja

Kody QR
/
SLAM – Natural nawigacja z predefiniowaną wirtualną ścieżką

Kody QR
/
SLAM – Natural nawigacja z predefiniowaną wirtualną ścieżką

Kody QR
/
SLAM – Natural nawigacja z predefiniowaną wirtualną ścieżką

System zasilania

 • Bateria
 • System ładowania
 • Li-Ion
 • Ładowanie online
 • Li-Ion
 • Ładowanie online
 • Li-Ion
 • Ładowanie online

Specyfikacje techniczne platform do transportu

Nasze doświadczenie techniczne, zdobywane przez lata, pozwoliło nam stworzyć praktyczne, samojezdne platformy transportowe, które nadają się do przewozu różnorodnych elementów, takich jak towary, pojemniki, regały i wiele innych. Dzięki temu, że mogą być również wykorzystywane do transportu innych rzeczy, w tym maszyn i urządzeń niezbędnych do pracy na różnych stanowiskach w danym przedsiębiorstwie, stają się one stałą częścią nowoczesnych magazynów czy hal produkcyjnych. Chcesz razem z naszym sprzętem wprowadzić zaawansowane technologie do swojej firmy? Odkryj właściwości techniczne platform samojezdnych, pobierając arkusz danych.

transportowe platformy samojezdne

Skontaktuj się z nami

Emtor Sp. z o.o.

Włocławska 147-157
87-100 Toruń

 

Kontakt do biura

biuro@emtor.pl
tel. + 48 56 654 89 35

www.emtor.pl

Social media  Polityka prywatności Emtor Sp. z o.o.