Emtor – Autoryzowany przedstawiciel ASTI Mobile Robotics
Tractor Line

Produkty Asti

Tractor Line

Tractor Line

Produkty Asti

Tractor Line

Tractor Line

Produkty Asti

Tractor Line

Samojezdny wózek transportowy Tractor Line

Automatyczny system transportowy Tractor Line

Wydajna logistyka na wyciągnięcie ręki – to właśnie oferujemy. Nasze innowacyjne rozwiązanie z zakresu transportu wewnętrznego pozwala na uzyskanie doskonałych wyników pracy – działa się o wiele szybciej oraz efektywniej i osiąga się o wiele więcej. Brzmi interesująco? Proponujemy Ci nowoczesne, elektryczne wózki transportowe, które są w pełni automatyczne. Oznacza to, że nie potrzebują one operatora do obsługi. Dzięki temu, że są samojezdne, pozwalają na praktyczną przebudowę całej linii produkcyjnej w taki sposób, aby była maksymalnie wydajna oraz niezawodna. Jeśli więc szukasz idealnego rozwiązania dla problemów logistycznych w Twojej firmie, przekonaj się, że warto iść z duchem czasu!

Niezwykły wózek transportowy – elektryczny i autonomiczny

Oferowany przez nas system to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci prześcignąć konkurencję! Dedykowane jest przedsiębiorstwom szukającym wydajnych i skutecznych metod optymalizacji pracy w zakresie transferu wewnętrznego. Dlaczego więc warto zdecydować się na nasze samojezdne wózki transportowe? Przede wszystkim ze względu na ogromne możliwości rozwoju firmy. Dzięki zautomatyzowaniu logistyki zakładu można skutecznie zniwelować problemy z narastającym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych pracowników, a tych często na rynku brakuje. Ponadto wykorzystanie autonomicznych pojazdów umożliwia powierzenie schematycznie powtarzających się czynności transportowych maszynom.

Postaw na innowacyjne wózki transportowe!

Z naszej pasji do inżynierii powstało rozwiązanie znacząco ułatwiające pracę wielu firmom i tworzące nowe perspektywy ich rozwoju. Takie inteligentne, ekonomiczne pod względem wykorzystania zasobów oraz elastyczne samojezdne wózki transportowe pomagają w usprawnieniu transferu towarów w wielu rodzajach obiektów. Tyczy się to zakładów produkcyjnych, przetwórczych, magazynów czy centrów logistycznych i wielu innych miejsc, gdzie zachodzi potrzeba usprawnienia transportu wewnętrznego. Samojezdny wózek transportowy AGV to przełom w dziedzinie robotyki, który powstał w wyniku połączenia najnowszych osiągnięć technologicznych z naszym wieloletnim doświadczeniem w branży inżynieryjnej. Urządzenie może holować nawet do kilku wagonów jednocześnie. Należy zaznaczyć, że jest to w pełni autonomiczny wózek transportowy, a więc jego praca nie musi być nadzorowana przez operatora – pojazd samodzielnie realizuje przydzielone mu zadania. Dzięki temu poprawia się wydajność firmy, a także maleją koszty operacyjne działań intralogistycznych.

Wysoka wydajność autonomicznych wózków transportowych

Samojezdne, elektryczne wózki transportowe charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, a przy tym doskonałą zwrotnością. Są bardzo wytrzymałe, łatwe w obsłudze oraz bezpieczne w użytkowaniu. Stanowią elastyczne rozwiązanie dla pociągów logistycznych – szczególnie tych pracujących na dłuższych dystansach. Autonomiczne wózki transportowe można wykorzystać zarówno we wnętrzu budynków, jak i poza nimi. Te elektryczne urządzenia cechują się:

 • wysoką mocą i kompaktowym rozmiarem – elektryczny wózek transportowy jest niewielki, a mimo to ma bardzo dużą siłę uciągu,
 • najnowocześniejszymi funkcjami – elektryczny, autonomiczny wózek transportowy ma możliwość konfiguracji z ładowaniem indukcyjnym oraz łącznością 4G,
 • niezrównaną wszechstronnością – wózek transportowy elektryczny może bez przeszkód działać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz (także w ruchu ulicznym oraz na wzniesieniach),
 • inteligentną łącznością – automatyczne systemy transportowe odbierają i przekazują informacje w czasie rzeczywistym, tym samym analiza danych jest łatwiejsza, a czas podejmowania decyzji znacznie szybszy.
wózek transportowy Tractor Line

Dlaczego Tractor?

Nasze automatyczne wózki transportowe AGV stały się popularne, dzięki swojej wytrzymałości względem kompaktowych wymiarów. Przy ich pomocy można transportować nawet do kilku wagonów jednocześnie, co w połączeniu z autonomicznym charakterem pojazdów pozwala na ogromne wykorzystanie ich potencjału. Wózki transportowe to urządzenia przyjazne użytkownikowi z paru powodów. Po pierwsze są łatwe w instalacji, po drugie nie wymagają konserwacji, a po trzecie współpracują z operatorem na każdym kroku. Elektryczne wózki transportowe wyposażone zostały w nowoczesne technologie takie jak nawigacja SLAM oraz komunikacja 4G. Automatyczne systemy transportowe mogą być również dostosowane do tych innych działających wewnątrz przedsiębiorstwa, usprawniając tym samym logistykę wewnętrzną.

Ładunki

Wózek elektryczny transportowy ma szerokie pole do popisu, jeżeli chodzi o przewożenie ładunków. Dzięki bardzo dużej sile uciągu linia Tractor może w sposób automatyczny przetransportować dowolny rodzaj wagonu załadowanego zarówno paletami lub pojemnikami, jak i klatkami. Pod urządzenie to można podłączyć także wózki rolkowe, co sprawia, że nasze automatyczne systemy transportowe w znaczący sposób ułatwiają funkcjonowanie wszelkiego rodzaju magazynów czy hal produkcyjnych. Co więcej, oferowane przez nas wózki transportowe są elektryczne, dlatego też stanowią doskonałą alternatywę dla pojazdów spalinowych.

ładunki samojezdnego wózka transportowego Tractor Line

Zastosowanie samojezdnych wózków transportowych

Transport różnych ładunków na długiej trasie

Bez względu na to, ile ładunków jednocześnie zostało podłączonych do ciągników AGV, są one w stanie przejechać bardzo dużą odległość. Co więcej, stworzone pociągi logistyczne, dzięki naszym robotom, mogą pokonywać również pochyłości. Nasze elektryczne, samojezdne wózki transportowe sprawdzą się w niemal każdych warunkach.

Transport poziomy

Urządzenia dają możliwość przewozu ładunków w systemie poziomym — w sposób precyzyjny oraz w pełni automatyczny. Transport obejmuje zarówno bezpieczny załadunek, jak i rozładunek towarów za pomocą przenośników.

Transport zewnętrzny w granicach zakładu

Roboty mogą bezpiecznie przewozić towar między budynkami firmy. Podczas pracy na zewnątrz wózki mogą poruszać się w tym samym obszarze co inne pojazdy.

TriBOT 5000 TriBOT 10000

Ładowność

5000 kg

10000 kg

Wymiary (D × S × W) (mm)

1221 × 695 × 762

1424 × 980 × 880

Środowisko

Wewnątrz/na zewnątrz

Wewnątrz/na zewnątrz

Zakres prędkości (m/s)

ood 0,035 do 2*

od 0,035 do 2*

Systemy bezpieczeństwa

 • Laser bezpieczeństwa
 • PLC
 • Przycisk zatrzymania awaryjnego
 • x
 • x
 • x4
 • x
 • x
 • x4

Nawigacja

Magnetyczna
/
SLAM + Magnetyczna (Podwójna nawigacja)

SLAM + Magnetyczna (Podwójna nawigacja)

System zasilania

 • Bateria
 • System ładowania

 

 

 

 • Li-Ion
 • Ładowanie online (szczotkowe lub indukcyjne)
  /
  Ładowarka zewnętrzna
 • Li-Ion
 • Ładowanie online (indukcja)
  /
  Ładowarka zewnętrzna

UWAGA – wszystkie dane dotyczące prędkości są podane dla płaskiej podłogi.

* Zależy od technologii nawigacji.

Specyfikacje techniczne samojezdnych wózków transportowych

Jako eksperci w dziedzinie robotyki i automatyki wiemy, że oferowany przez nas w pełni automatyczny, elektryczny wózek transportowy pomoże zwiększyć wydajność przedsiębiorstwa potrzebującego sprawnej logistyki wewnętrznej. Dzięki postawieniu na nasz system każda tego rodzaju firma może zredefiniować dotychczasową metodykę działania na bardziej skuteczną. Znaczące skrócenie czasu dostawy, spora redukcja kosztów operacyjnych i maksymalne zwiększenie efektywności logistycznej? Tak, to jest możliwe! Odkryj zalety automatycznych wózków transportowych AGV, pobierając arkusz danych, oraz skontaktuj się nami!

Tractor Line Samojezdny wózek transportowy

Skontaktuj się z nami

Emtor Sp. z o.o.

Włocławska 147-157
87-100 Toruń

 

Kontakt do biura

biuro@emtor.pl
tel. + 48 56 654 89 35

www.emtor.pl

Social media  Polityka prywatności Emtor Sp. z o.o.