Emtor – Autoryzowany przedstawiciel ASTI Mobile Robotics
Tractor Line

Produkty Asti

Tractor Line

Tractor Line

Produkty Asti

Tractor Line

Tractor Line

Produkty Asti

Tractor Line

Samojezdny wózek transportowy Tractor Line

Automatyczny system transportowy Tractor Line

Samojezdny wózek transportowy AGV to przełom w dziedzinie robotyki. Urządzenie może holować nawet do kilku wagonów jednocześnie. Należy zaznaczyć, że jest to w pełni autonomiczny wózek transportowy, a więc do jego obsługi nie jest potrzebny człowiek. Dzięki temu poprawia się wydajność firmy, a także maleją koszty operacyjne działań intralogistycznych.

Wysoka wydajność autonomicznych wózków transportowych

Samojezdne, elektryczne wózki transportowe charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, a przy tym doskonałą zwrotnością. Są bardzo wytrzymałe, łatwe w obsłudze oraz bezpieczne w użytkowaniu. Stanowią elastyczne rozwiązanie dla pociągów logistycznych – szczególnie tych pracujących na dłuższych dystansach. Autonomiczne wózki transportowe można wykorzystać zarówno w środowisku wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Te elektryczne urządzenia cechują się:

 

 • wysoką mocą i kompaktowym rozmiarem – elektryczny wózek transportowy jest niewielki, a mimo to ma bardzo dużą siłę uciągu,
 • najnowocześniejszymi funkcjami – elektryczny, autonomiczny wózek transportowy ma możliwość konfiguracji z ładowaniem indukcyjnym oraz łącznością 4G,
 • niezrównaną wszechstronnością – wózek transportowy elektryczny może bez przeszkód działać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz (także w ruchu ulicznym oraz na wzniesieniach),
 • inteligentną łącznością – automatyczne systemy transportowe odbierają i przekazują informacje w czasie rzeczywistym, tym samym analiza danych jest łatwiejsza, a czas podejmowania decyzji znacznie szybszy.
wózek transportowy Tractor Line

Dlaczego Tractor?

 

 

Nasze automatyczne wózki transportowe AGV stały się popularne, dzięki swojej solidności względem kompaktowych wymiarów. Przy ich pomocy można transportować nawet do kilku wagonów jednocześnie. Wózki transportowe to urządzenia przyjazne użytkownikowi z paru powodów. Po pierwsze są łatwe w instalacji, po drugie nie wymagają konserwacji, a po trzecie współpracują z operatorem na każdym kroku. Elektryczne wózki transportowe wyposażone zostały w nowoczesne technologie takie jak nawigacja SLAM oraz komunikacja 4G. Automatyczne systemy transportowe mogą być również dostosowane do tych innych działających wewnątrz przedsiębiorstwa, usprawniając tym samym logistykę wewnętrzną.

Ładunki

 

Wózek elektryczny transportowy ma szerokie pole do popisu, jeżeli chodzi o przewożone ładunki. Dzięki bardzo dużej sile uciągu linia Tractor może w sposób automatyczny przetransportować dowolny rodzaj wagonu załadowanego zarówno paletami lub pojemnikami, jak i klatkami. Pod urządzenie to (wózek transportowy elektryczny) można podłączyć także wózki rolkowe. Nasze automatyczne systemy transportowe w znaczący sposób ułatwiają funkcjonowanie wszelkiego rodzaju magazynów czy hal produkcyjnych.

ładunki samojezdnego wózka transportowego Tractor Line

Zastosowanie samojezdnych wózków transportowych

Transport różnych ładunków na długiej trasie

 

Bez względu na to, ile ładunków jednocześnie zostało podłączonych do ciągników AGV, są one w stanie przejechać bardzo dużą odległość. Co więcej, stworzone pociągi logistyczne, dzięki naszym robotom, mogą pokonywać również pochyłości. Nasze elektryczne, samojezdne wózki transportowe sprawdzą się w niemal każdych warunkach.

Transport poziomy

 

Urządzenia dają możliwość przewozu ładunków w systemie poziomym — w sposób precyzyjny i w pełni automatyczny. Transport obejmuje zarówno bezpieczny załadunek, jak i rozładunek towarów za pomocą przenośników.

Transport zewnętrzny

 

Roboty mogą bezpiecznie przewozić towar między budynkami. Podczas pracy na zewnątrz wózki mogą poruszać się w tym samym obszarze co inne pojazdy.

TriBOT 5000 TriBOT 10000

Ładowność

5000 kg

10000 kg

Wymiary (DxSxW) (mm)

1221 x 695 x 762

1424 x 980 x 880

Środowisko

Wewnątrz / na zewnątrz

Wewnątrz / na zewnątrz

Zakres prędkości (m/s)

od 0,035 do 2*

od 0,035 do 2*

Systemy bezpieczeństwa

 • Laser bezpieczeństwa
 • PLC
 • Przycisk zatrzymania awaryjnego
 • x
 • x
 • x4
 • x
 • x
 • x4

Nawigacja

Magnetyczn
/
SLAM + Magnetyczna (Podwójna nawigacja) )

SLAM + Magnetyczna (Podwójna nawigacja)

System zasilania

 • Bateria
 • System ładowania

 

 

 

 • Li-Ion
 • Ładowanie online (szczotkowe lub indukcyjne)
  /
  Ładowarka zewnętrzna
 • Li-Ion
 • Ładowanie online (indukcja)
  /
  Ładowarka zewnętrzna

UWAGA – Wszystkie dane dotyczące prędkości są podane dla płaskiej podłogi.

* zależy od technologii nawigacji

Specyfikacje techniczne

 

Odkryj zalety automatycznych wózków transportowych AGV, pobierając arkusz danych.

Tractor Line Samojezdny wózek transportowy

Skontaktuj się z nami

Emtor Sp. z o.o.

Włocławska 147-157
87-100 Toruń

 

Kontakt do biura

biuro@emtor.pl
tel. + 48 56 654 89 35

www.emtor.pl

Social media  Polityka prywatności Emtor Sp. z o.o.